עורך דין לירן גודיס

אודות עו"ד לירן גודיס

משרד עו"ד לירן גודיס מתמחה בתביעות נזיקין – נזקי גוף.

המשרד מנוהל על ידי לירן גודיס, עורך דין בעל תואר במשפטים (L.L.B), חבר בלשכת עורכי הדין החל משנת 2016. עו"ד לירן גודיס בעל ניסיון רב בתחומי המשפט בכלל ובתחום נזקי הגוף בפרט, לרבות תביעות מול המוסד לביטוח לאומי בגין תאונות עבודה, תביעות נכות כללית וכן הרבדים השונים הכרוכים בכך, תביעות בגין תאונות דרכים, חבויות מול הרשויות השונות ומול חברות הביטוח, פציעות ספורט.

כמו כן, החל משנת 2018 עו"ד לירן גודיס מוסמך על ידי האפוטרופוס הכללי לעריכה של מסמך ייפוי כוח מתמשך או מסמך הבעת רצון בהתאם לחוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות, תשכ”ב-1962

עו"ד לירן גודיס שימש כעו"ד במספר משרדים פרטיים, לרבות התמחות בלשכה המשפטית של המוסד לביטוח לאומי במחוז צפון.

אנו מקפידים על מתן שירות בכל שעות הפעילות, לצורך טיפול מסור, אישי ומקצועי לקהל לקוחותינו. מבנה המשרד מאפשר לכל לקוח לקבל שירות ממוקד, מקצועי ומקיף בהתאם לצרכיו המשפטיים של  הלקוח. בנוסף, לקוחות המשרד נהנים מקשרי העבודה של המשרד מול המומחים הרפואיים השונים.

כלל גדול בידינו שאין מערכת משפטית יכולה להתפרנס מגופו של הדין בלבד. גופה של מערכת המשפט זקוק הוא לנשמה, ויש שאף לנשמה יתרה – מנחם אלון

לעיתים קרובות, לקוחות המשרד מגיעים אלינו ברגעים הקשים ביותר שלהם, כאשר הם נדרשים לגייס מאמצים כבירים לא רק להתנהלות המשפטית מול חברות הביטוח, המוסד לביטוח לאומי או מוסדות מוניציפליים כאלה ואחרים אלא גם להתאוששות ושיקום החוסן האישי והמשפחתי שלהם.

בכל אחד ממקרים אלה, משרד עו"ד לירן גודיס עושה את כל המאמצים על מנת להקל על הלקוח, להעניק לו את מלוא תשומת הלב הדרושה וכמובן, להעניק לו את הייצוג המשפטי הטוב ביותר שניתן על מנת למצות את הפיצוי הכספי שמגיע לו.

אם נפגעת, נגרם לך נזק גופני כלשהו כתוצאה מתאונה דרכים, תאונת עבודה או מפגע סביבתי – ההמלצה שלי היא חד משמעית, זה בדיוק הזמן לפנות אל עורך דין אשר מתמחה בדיני נזיקין אשר יוכל לבדוק האם יש מקום להגשת תביעת נזיקין ואם כן, מה היקף הפיצוי שמגיע לך!

לקבלת פרטים נוספים, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-2570545 ולקבל שקט נפשי וייצוג משפטי אפקטיבי, דיסקרטי ומותאם לצרכים שלך.